INVESTICE DO DRAHÝCH KOVŮ

Zhodnoťte své úspory efektivně

Myslete do budoucna a nenechte své peníze ležet jen tak ladem. Investujte je do drahých kovů, které vám pomohou chránit finance proti inflaci a zhodnocovat je v čase.

Tradiční investování do drahých kovů opíráme o více než 20 let zkušeností a tisíce spokojených klientů, kterým pomáháme investovat efektivně.

22 let

pomáháme našim klientům zhodnocovat úspory

2,5 miliardy korun

úspor našich klientů jsme proměnili do drahých kovů

25 000 klientů

s námi úspěšně investuje

Najděte jistotu v hmotných investicích

Komoditní konto

Nákup drahých kovů

Sběratelské mince

Pomůžeme vám vaše úspory ochránit, abyste si je mohli v ten pravý čas zaslouženě užít. Nemusíte být sami odborníkem na drahé kovy ani investice, od toho jsme tady my a rádi vám poradíme jak na to.

Spolupracuje s námi více než 25 000 spokojených klientů

Ve Finodu poskytujeme zcela transparentní podmínky. Nic neskrýváme, nenavyšujeme skrytě ceny zlata, prostě jednáme fér. V tom je naše síla.

Transparentní investování, kterému budete rozumět

S námi investujete do hmotných kovů, na které si doslova můžete sáhnout. Žádné složité akcie ani dluhopisy, ale transparentní investování bez skrytých poplatků. Investice do drahých kovů, které jsou tady s námi již tisíce let.

1. Pomůžeme vám vybrat investici

Řeknete nám své finanční cíle – spoření na důchod, pro děti nebo třeba základ pro vlastní bydlení. Na základě toho vám navrhneme vhodné rozdělení investice a její výši.

2. Nabídneme vám kovy nejvyšší kvality

Ať už si vyberete investici do jakéhokoli drahého kovu, tak ručíme za jeho kvalitu. Odebíráme je pouze od předních světových dodavatelů.

3. Investujete a chráníte úspory vůči inflaci

Na rozdíl od tradičních peněz zlato a stříbro uchovávají svou hodnotu i desítky let a nabídnou vám lepší zhodnocení než spořicí účty.

4. Zlato nemusíte danit

Při investici do zlata vám odpadá starost se zdaněním. Jeho nákup a prodej jsou osvobozeny od DPH i od zdanění zisku z jeho prodeje.

5. Postaráme se i o následný odkup

Rozhodli jste se drahé kovy prodat a využít investici například pro vaše bydlení? O vše se postaráme a odkoupíme ho.

Nejste si jistí svou investicí? Poradíme vám

Udělejte první krok tím správným směrem ke spokojenější a bohatší budoucnosti. Nechte se vést specialisty na hmotné investice s více než 20 lety zkušeností, kteří vám se vším poradí a sestaví vám investici přímo na míru.

Buďte stále v investičním obraze

Chcete dostávat investiční novinky a tipy rovnou do vašeho e-mailu? Zadejte vaši adresu níže a postaráme se o to, abyste byli stále v obraze.

Zadáním e-mailu souhlasím se zpracováním osobních údajů